Агат, купити прикраси з агату

26.08.2015

Агат

Агат — це мінерал, скрытокристаллическая різновид кварцу. Існує кілька тлумачень назви каменю: з грецької його можна перекласти як «добрий», «хороший», а вчений стародавності Пліній Старший говорив, що слово «агат» походить від назви річки Ахатес на Сицилії. Малюнок мінералу нагадує око, тому іноді його називають Оком Творця.

Походження агатів досі залишається загадкою. Існує лише теорія, що агати формувалися в умовах, що забезпечують протікання періодичних процесів, пов’язаних або з дифузією істинних розчинів і їх пересыщением, або з раскристаллизацией гелів кремнезему, або полімеризацією з кремнезему при утворенні халцедону.

У великих кількостях агати зустрічаються на Уралі, Чукотці, в Ненецькому автономному окрузі і Московської області. Родовища зустрічаються також у Грузії, Вірменії, Таджикистані, Бразилії, Монголії, Уругваї, Індії.

Агат широко використовується в ювелірній справі і як матеріал для художнього різьблення.

Агат, купити прикраси з агату
Агат, купити прикраси з агату
Агат, купити прикраси з агату

Фарбування агата

Вирішивши купити прикраси з агату, ви напевно зіткнетеся з необхідністю зробити вибір: браслет з чорного агата, намисто з білого агата або жовті сережки. Невже у агата стільки відтінків і що ж вибрати?

У деяких родовищах видобуваються камені мають непоказний сірий колір, і лише фарбування розкриває всю їхню красу. Ще в Древньому Римі було відкрито мистецтво фарбування агатів, на сьогоднішній день воно досягло найвищого розквіту в Німеччині.

Найбільш популярне фарбування агата в чорний колір. Зануривши кольє в медовий або цукровий розчин і обробивши нагрітої сірчаною кислотою, можна отримати намисто з чорного агата, нагадує онікс.

Помістивши сережки з агатом нітрат заліза, можна отримати різні відтінки червоного в залежності від ступеня нагрівання. Завдяки соляній кислоті, майстри легко домагаються насиченого лимонно-жовтого кольору. Намисто з агата легко перетворити в коричневі або зелені з допомогою обробки цукровим розчином або розчином нітрату нікелю і сильного нагрівання. Імітація халцедону легко досягається шляхом фарбування агата в синій колір. Камені спочатку опускають в розчин жовтої кров’яної солі, а потім варять у залізному купоросе. Результатом стають прикраси з агату кольору берлінської глазурі.

Агат, купити прикраси з агату

Короткий опис статті: намисто з агата Агат — це мінерал, скрытокристаллическая різновид кварцу. Існує кілька тлумачень назви каменю: з грецької його можна перекласти як «добрий», «хороший». Агат, купити прикраси з агату, купити намисто з агата, купити браслет з агата, купити сережки з агатом, намисто з чорного агата, браслет з чорного агата, сережки з чорного агата

Джерело: Агат — придбати прикраси з агату

Також ви можете прочитати