Біжутерія з бісеру . Дамський клуб

31.07.2015

Еленка Модератор

Сережки з бісеру своїми руками — «Сережки з бісеру Пелюстка»

Для плетіння сережок з бісеру вам необхідно:

— Дріт мідний або будь-яку іншу, бажано 0,4-0,5 мм, так як 0,3 мм занадто тонка і лист не буде тримати форму без прошивки

— Бісер від №10 і більше (№9-№6), так як бісер меншого розміру може не нанизуватися на таку дріт

— Перлова намистини 4-5 мм в діаметрі (за бажанням)

— Стеклярус (за бажанням)

— Швензи

— Кусачки

Основа плетіння сережок — це французьке плетіння дугами з центральним поруч. Відрізаємо дріт 60 см або більше, залежно від бажаного розмірі сережки. Робимо на одному кінці дроту маленьку петлю, набираємо 5 бісерін №8 або 1 намистину і 1 бісеріни, так само якщо ви плетете бісером №10, то наберіть 6 бісерін. Тепер робимо велику петлю знизу (рис. 1) і починаємо плетіння дуг.

Дуги повинні дуже щільно прилягати до центрального ряду, щоб уникнути щілин. Набираємо потрібну кількість бісерін і робимо обіг під кутом 45 градусів (рис. 2-3), після чого повертаємося вниз і набираємо те ж кількість бісерін (рис. 4-5), робимо такий же оборот навколо центральної осі знизу. Повторюємо плетіння дугами стільки, скільки вам завгодно.

В даному випадки пелюстки сережок складаються з 14-ти дуг або 7-ми повних обертів навколо центрального ряду, бісер набирається у вільному порядку і послідовності. Беріть кольору в одній колірній гамі, але з відмінністю лише у відтінку і набирайте дуги по черзі. Так само сережка може складатися з 16-ти дуг (8 повних оборотів), якщо ви використовуєте дрібний бісер. Варіантів багато, як бачите на прикладах нижче і вище. Я намагалася зробити добірку з максимальної кількості прикладів, щоб вам було легше вибрати кращий на ваш погляд.

Коли плетіння дуг закінчено, вам потрібно розкрутити маленьку петлю зверху, відрізати зайве і загнути дріт з внутрішньої сторони листка. Велику петлю вам потрібно розрізати, одну частину загнути в петельку, а другу частину обрізати і замотати тим кінцем дроту, яким ви плели дуги так, щоб це було красиво і акуратно. Добре подивіться на готові сережки і ви побачите яка витончена петелька вийшла у автора. В ідеалі, у вас нижня петля повинна бути такого розміру, щоб в кінці плетіння залишилася петелька достатнього розміру, щоб в неї просмикнути швензи, але це прийде з досвідом.

Короткий опис статті: прикраси з бісеру Сережки з бісеру своїми руками — «Сережки з бісеру Пелюстка»
[ATTACH]

Для плетіння сережок з бісеру вам необхідно:
— Дріт мідний або будь-яку…

Джерело: Біжутерія з бісеру | Дамський клуб

Також ви можете прочитати