Фурнітура для металопластикових вікон. Вибір фурнітури.

31.07.2015

виробники фурнітури для вікон

Вибір фурнітури має велике значення для всього вікна. Механізми які тримають вагу стулки, такі як верхня і нижні петлі, найчастіше виготовляють із спеціальної високоякісної сталі.

Крім того, фурнітура повинна простоту при гарантійному обслуговуванні і містити в собі додаткові функції при експлуатації вікна. Практично в конструкціях фурнітури у більшості виробників реалізується принцип модулів. Зазвичай в його склад входять нижче наступні механізми:

  • основний привід (основний запор);
  • петльові групи (верхня і нижня) ;
  • механізми, які служать для передачі тяги через кутову передачу

Завдяки використанню модульної системи, для виробників вікон є можливість відносно легко встановити один тип використовуваної фурнітури на ПВХ профілі різних виробників.

Фурнітуру прийнято розрізняти за такими характеристиками:

  • за видом відкривання;
  • ліве або праве відкривання;
  • за допустимого навантаження на стулку;

За способом відкриття:

Поворотна фурнітура. Найстаріший тип фурнітури. При використанні даного типу фурнітури стулка вікна повертати на будь-який кут. Так само може бути укомплектована обмежувачем повороту. Ставитися на вікна різної конфігурації і розміру.

Поворотно-відкидна. Винахід такої фурнітури дає можливість стулці вікна відкидатися на кут до 20 градусів. Відпадає необхідність робити кватирки і фрамуги на конструкції.

Фурнітура для металопластикових вікон. Вибір фурнітури.

Окремі частини фурнітури поворотно-відкидних стулок стикуються в єдиний механізм, який дозволяє рівномірно розподіляти навантаження, що виникають при експлуатації вікна. При цьому, весь механізм стулки керується тільки однією ручкою. Стулка відкривається в потрібному вам положенні в залежності від кута повороту ручки. У випадку з відкинутою стулкою забезпечується провітрювання приміщення без виникнення протягів. Фурнітура такого типу може бути використана на вікнах різної форми і конфігурації стулки (арки,трапеції,трикутники.

За вагою стулки:

В залежності від ваги самої стулки використовуються петлі (навіси) різного типу. Виробники фурнітури випускають широкий асортимент всіляких петель, розрахованих на різну вагу стулок від 45 до 130 кг. кг. Вага стулки обчислюється як сума ваги фурнітури, склопакета і ваги самого профілю.

В сучасних стулках, крім базових частин, що забезпечують надійне відкривання і закривання стулки, також використовуються додаткові спеціальні елементи. Які дають можливість суттєво розширити можливості базової фурнітури.

У залежності від габаритів стулки, вікна або індивідуальних побажань клієнта, в базову комплектацію можуть бути додатково встановлені різні механізми, які можуть істотно розширити в цілому функціональні можливості вікна.

Засувка перешкоджає закриттю або розорювання стулки протягом, поривом вітру.

Запобіжник помилкової дії. Потрібен для блокування випадкового повороту ручки в положенні коли стулка відкинута. Це виключає відкриття стулки (випадання ) відразу в декількох положеннях (поворотні і поворотно-відкидне).

Блокувальник ручки (дитячий замок). Виключає поворот стулки, вона працює тільки на режим провітрювання. Такий варіант механізму рекомендується ставити для обмеження доступу дитини до відкритого отвору. Так само можливо встановити механізм, який допускає відкрити стулку всього на кілька сантиметрів і фіксувати її в такому положенні.

Мікроліфт. Так як з часом під впливом виникаючих навантажень стулка вікна може провисати і починає чіпляти низ рами при закриванні, то для усунення цього не бажаного явища і застосовується мікроліфт. Назва цього механізму говорить сама за себе. Він трохи піднімає стулку при закритті що сприяє зменшенню навантаження на петлі та опору нахилу. Такий ефект значно подовжує термін експлуатації фурнітури.

Як вже зазначалося, що деталі фурнітури, що використовується для дерев’яних і пластикових вікон практично дуже схожі між собою. Винятком є тільки використовувані в конструкціях петлі для кріплення стулки на раму. Пояснюється це різницею у способах кріплення петлі до дерева, ПВХ або алюмінію.

Короткий опис статті: фурнітура для біжутерії Яка Фурнітура краще вікон на пластикові. Виробники фурнітури для металопластикових вікон. фурнітура,вікна,вибір,ремонт,металопластикові,обслуговування,пластикові

Джерело: Фурнітура для металопластикових вікон. Вибір фурнітури.

Також ви можете прочитати