Коль з бісеру

Кольє з бісеру . Схеми кольє з бісеру

26.07.2015

Кольє з бісеру: крізь століття до наших днів
Підкресли індивідуальність з кольє з бісеру

Вже більше шести тисяч років не втрачають своєї актуальності прикраси з бісеру. Їх можна носити хоч з чим і де завгодно. Бісерні прикраси – кольє, намиста, браслети – з плином часу лише стають популярнішими. Модні та оригінальні аксесуари з бісеру зводяться в ранг творів мистецтва.

Серед модниць особливим попитом користуєтьсякольє з бісеру біжутерія з пластики. які, на відміну від бус, мають більш складною будовою. У центрі найчастіше розташовані великі ланки різноманітної форми, поступово зменшувані до країв і в деяких випадках переходять у тоненький ланцюжок.

Кольє з бісеру . Схеми кольє з бісеру

Можна виготовити не тільки повітряне кольє з бісеру, але також і намиста, кулони, гайтани, гердани і гривні. Є можливість змайструвати прикраси з бісеру самостійно. В якійсь мірі кожну представницю прекрасної статі захоплювало плетіння кольє з бісеру. Одні сплели фенечку і отримали за це відмінну оцінку на шкільному уроці праці, інші створювали справжні шедеври.

Кольє з бісеру своїми руками буде оригінальним, але важливо змайструвати стильну річ, а не монумент, який потім не буде з чим одягти. А для цього можна скористатися готовими схемами.

Схеми кольє з бісеру: зроби сам

Схеми кольє з бісеру допоможуть створити настрій для роботи. Схеми – це не закони, які не можна порушувати, їх можна використовувати в якості основи майбутніх виробів. Навіть якщо дві майстрині візьмуться за виготовлення кольє з бісеру зі схемами. в результаті у них вийдуть зовсім різні прикраси. Кожен підходить по-своєму до вибору аксесуарів і кольору. Тому для творчого настрою використовуються схеми кольє з бісеру .

Повітряні, легкі і спокусливі прикраси можна отримати при використанні ажурного плетіння в довжину. Техніка зірочки призначена для виготовлення об’ємної, плоскою, п’ятикутної або шестикутної зірки. Прикраса можна використовувати самостійно в якості підвіски і частини композиції. Існує також техніка американського і турецького джгута, мозаїчного плетіння, «сіткою», «жабо», «огалала».

Кольє з бісеру . Схеми кольє з бісеру

Цілі колекції схем плетіння з бісеру, в тому числі і плетіння бісером браслети. можна знайти на спеціалізованих сайтах, таких як biCer.ru, biser.info на інтернет-сторінках майстринь. Корисні поради кольє з бісеру схемами є в книзі Е. В. Парьевой «Браслети, намиста і комплекти з бісеру». Секретами своєї майстерності ділиться на сторінках видання «Біжутерія з бісеру» Е. Р. Виноградова.

Кольє з бісеру: виробники матеріалу і готового виробу

Щоб виготовити красиве весільну кольє з бісеру. потрібно вибрати якісний матеріал, а це – справжнє мистецтво. Сьогодні світові виробники пропонують не тільки бісер, але й вироби з нього. Чеська компанія Яблонекс, утворена шляхом злиття кількох підприємств в одне, є одним з найбільших підприємств по випуску скла і кольє з бісеру. Німецька фірма Гутерманн спеціалізується на виготовленні ниток для шитися, крім того, що вже більше 10 років виробляє бісер і бусини власної марки. Це стало можливим після придбання швейцарських фірм Bastel Muller і Creative Hobbies.

славиться Своєю якістю бісер, який виготовляється на найстаріших японських фабриках Міюкі, Тохо і Мацуно. При виборі бісеру компанії Matsuno можна не сумніватися, що стали володарем кращого, але в той же час недорогого матеріалу.

Фірма Toho пропонує скло та вироби із бісеру найрізноманітніших фасонів, кольорів та розмірів. Використовуючи бісер Toho з країни висхідного сонця, можна втілити у виробі всі свої фантазії, використовуючи різну техніку плетіння.

Японська компанія Miyuki пропонує тільки найдорожчий і елітний бісер miyuki. Даний матеріал для рукодільниць по праву вважається шедевром, над якою невпинно працювали майстри Японії.

Короткий опис статті: кольє з бісеру

Джерело: Кольє з бісеру | Схеми кольє з бісеру

Також ви можете прочитати