Кольє з хусток своїми руками

02.04.2017

Кольє з хусток своїми руками

Букет квітів з серветок своїми руками

Кольє з хусток своїми руками

Кольє з хусток своїми руками

Кольє з хусток своїми руками

Кольє з хусток своїми руками

Кольє з хусток своїми руками

Кольє з хусток своїми руками

Кольє з хусток своїми руками

Кольє з хусток своїми руками

Кольє з хусток своїми руками

І ось третя добірка таких шикарних прикрас на шию з використанням коралової техніки плетіння. У першій частині є основний принцип нанизування бісеру та його послідовність: Шикарне кольє 1. У цих моделях багато схожого, відрізняються лише деякі декоративні. Читати далі biserok. org 12 Червень, 2013 Ажурне плетіння, Перли, Золотий, Цегельний стібок, Середня складність Симпатичний браслет з золотистого бісеру та перлин. Такий браслет чудово підійде кольє з хусток своїми руками жінкам і тим, хто віддає перевагу носити дорогоцінні прикраси. Якщо поєднувати перли і хороший японський бісеру, браслет буде виглядати дуже гарно, акуратно і дорого! Необхідні матеріали і. Читати далі biserok. org 10 Червень, 2013 Ажурне плетіння, Комір, Плетіння драбинкою, Складно Продовжуємо тему плетіння кольє-воротніков з бісеру і стеклярусу. Ще чотири схеми шикарних, розкішних і красивих кольє для вас. Кольє 1 Ми вже докладно розглядали техніку плетіння цих широких кольє за етапами. Читайте статтю: «Шикарне кольє з бісеру». Так чим же відрізняються ці. Читати далі.

У цьому кольє Ви не залишитеся непоміченою! Для виготовлення нам знадобляться Бісер чеський 10 (30 гр) Намистини відповідні кольє з хусток своїми руками до бісеру. Читати далі biserok. org 30 Серпень, 2013 Ажурне плетіння, Золотий, Середня складність Ошатне кольє з бісеру і намистин в золотих тонах. Спробуємо зробити своїми руками красиве і не складне кольє, яке підійде для урочистого вечора. Необхідні матеріали для плетіння кольє: — Золотистий бісер 10 — Золотистий бісер 12 — Намистини біконуси золотистий 4 мм в діаметрі. Читати далі Наталія Кузьма 25 Серпень, 2013 Ажурне плетіння, Бісерний хутро, Блакитний, Середня складність Здрастуйте, дорогі друзі, читачі сайту biseok. org. Бісероплетіння це таке мистецтво, яке містить у собі ціле безліч різноманітних технік виконання. З їх допомогою бісер в руках майстра знаходить своє художнє вираження. Однієї з найцікавіших і унікальних технік, на мій. Читати далі Marshmelou 03 Серпень, 2013 Ажурне плетіння, Білий, Перли, Середня складність Робота виконана за ідеєю Симаковой Наталії. Оригінал браслета і детальний майстер-клас З таким браслетом Ви легко притягніть к.

Олена Васянович 26 Серпень, 2014 Ажурне плетіння, Блакитний, Просто Продовжую уичольскую тему. На цей раз вашій увазі представляю новий комплект великі сережки-кола і браслет до них з таких же мотивів. Розмір сережок без швензи кольє з хусток своїми руками 5 см в діаметрі. У якийсь момент виникли труднощі: сплетена на мононитки сережка трохи крутилася, тобто не була абсолютно плоскою. Читати далі Світлана Пайкова (Миколаєва) 24 Серпень, 2014 Ажурне плетіння, Середня складність, Фіолетовий Всі матеріали були взяті в магазині t Для плетіння такого кольє нам потрібно взяти: — Бісер чеський фіолетовий вогник 10 (А) — Бісер чеський світло-фіолетовий вогник 10 (Б) — Намистини биконус ірис 5 мм — Застібка — Калотты — З’єднувальні коєчки — бісерна Нитка або. Читати далі Світлана Пайкова (Миколаєва) 18 Серпень, 2014 Ажурне плетіння, Зелений, Середня складність Ніжне і вишукане кольє з бісеру, ажурне та легке! Всі матеріали я взяла з інтернет-магазину: t Необхідні матеріали для плетіння: — Бісер чеський 10 — Намистинки 3 мм круглі або біконусні — Металеві намистини 2.

Короткий опис статті: читати намисто, Кольє з хусток своїми руками, — Світильник світлодіодної стрічки своїми руками, Своїми руками венеціанська штукатурка

Джерело: Кольє з хусток своїми руками

Також ви можете прочитати