Корал, купити прикраси з корала

30.08.2015

Корал

Корал являє собою матеріал скелета колонії коралових поліпів. Великі скупчення коралів формують собою коралові рифи або навіть коралові острови.

У природі існує понад 3500 різновидів коралів і 350 їх відтінків, з них лише деякі використовуються в ювелірному мистецтві. Колірна гамма коралів дуже широка: від білого і світло-рожевого до яскраво-червоного. Особливо цінуються рідкісні корали, наприклад, блакитні, сині, золоті або чорні. Цікаво, що верхівка корала вважається більш цінним.

Корал, купити прикраси з корала

Корал, купити прикраси з корала

Корал, купити прикраси з корала
Прикраси з коралів

Найчастіше ми бачимо прикраси з благородного корала (Corallium rubrum) — виду коралових поліпів із загону рогових коралів. Як правило, він забарвлений в червоний або рожевий кольори, рідко — в блакитний і чорний. Благородний корал мешкає на глибині 10-200 метрів в Середземному і Червоному морях, а також в районі Гавайських островів, Австралії та Японії.

Існує кілька різновидів Corallium rubrum:

  • Бичача кров — бурувато-червоний корал
  • Сардинська — найрідкісніший благородний корал червоного кольору
  • Салмон — рожево-оранжевий корал
  • Шкіра ангела — блідо-рожевий корал

Імітація коралів

Якщо ви вирішили купити намисто або браслет з корала, ви напевно зіткнетеся з великою кількість підробок і імітацій. Натуральний корал, особливо, якщо мова йде про рідкісних кольорах, коштує досить дорого. Втім, у багатьох магазинах біжутерії ви легко знайдете дешеві аналоги з пластику або пресованого корала. Останній варіант не так вже й поганий, якщо зроблений якісно.

Пластмасу дізнатися легко навіть на дотик, з іншими виробами буде трохи складніше. Пресований корал — це пофарбований порошок кальциту. Він легше натурального корала за вагою і, якщо ви капнете на нього соляної кислотою, він почне шипіти.

Трапляється, що прості білі корали фарбують в «дорогі» кольору. Якщо ви покладете така прикраса у гарячу воду, колір дуже швидко зійде. Погана імітація може навіть залишити сліди фарби на вашій шкірі, особливо, якщо ви надягнете прикраса в жарку погоду.

Пам’ятайте, що прикраси з натурального корала, видно сітчастий малюнок, на дотик він теплий і нагадує бурштин. У будь-якому випадку, якщо вас не обманюють, а чесно продають якісну імітацію за адекватні гроші, її цілком можна купити.

Корал, купити прикраси з корала

Корал, купити прикраси з корала
Корал, купити прикраси з корала
Для чого носять намисто з коралів

Купити прикраси з корала сьогодні зовсім не складно, однак кілька століть тому вони вважалися задоволенням привілейованих станів.

З античних часів високо цінуються червоні корали, на Русі вони називалися «корольки», і ними було прийнято прикрашати одяг багатих людей. Вважалося, що корал є осередком трьох природних стихій: води, землі і вогню. Відомо, що навіть маленький браслет з корала може нейтралізувати заздрість і злість.

У різних народів для захисту від пристріту і злих духів необхідно було придбати намисто з коралів. На Сході є повір’я, що кільце або сережки з коралом приносять щастя. У Португалії до цих пір вірять, що намисто з червоного коралу можуть вилікувати від головного болю. В Англії вони вважаються ліками від ангіни, в Мексиці корал — кращий засіб від лихоманки. У Таджикистані, Киргизії та Узбекистані він є талісманом багатства і багатодітності.

Є давня легенда, за якою власник коралового прикраси стає мудрішим, розвиваються його логіка і інтуїція. Варто також відзначити, що за однією з теорій намисто з натурального корала можуть допомогти знайти свою любов, привернути увагу протилежної статі.

Згідно авестійськой школи астрології, червоний корал — чоловіча камінь, жінок він робить захватчицами, у свою чергу, білий корал не піде на користь представнику сильної статі, зробивши його жінкоподібним, а ось для дами стане найбільш підходящим прикрасою. Вибираючи подарунок коханій чи дочки, обов’язково зверніть увагу на намисто з білого корала, складно знайти що-небудь більш елегантне.

Корал, купити прикраси з корала

Корал, купити прикраси з корала
Корал і знаки зодіаку

Короткий опис статті: намисто з коралів Корал являє собою матеріал скелета колонії коралових поліпів. Великі скупчення коралів формують собою коралові рифи або навіть коралові острови. Корал, купити прикраси з коралів, купити намисто з коралів, купити браслет з корала, купити сережки з корала

Джерело: Корал — купити прикраси з корала

Також ви можете прочитати