Коралові намиста, великий вибір прикрас з корала

24.07.2015

Намисто з коралів
C чим носити коралові намиста?

Для коралових бус хороший не тільки вечірній наряд. Залежно від способу обробки матеріалу, від форми намистин і кольори такі прикраси будуть гармоніювати практично з будь-яким туалетом нейтральних тонів. Класичний і абсолютно безпрограшний варіант, який зробить жінку безпрецедентно привабливою – насичено червоні коралові намиста, відкрите біле плаття з тонких легких тканин і макіяж в теплій гамі (не забудьте про губній помаді коралового кольору!).

Корал – матеріал органічного походження, довгі десятиліття свого життя всмоктуючий енергетику моря. Тому прийнято вважати, що намисто з коралу – не тільки модна прикраса, але і своєрідний амулет, наділений магічними властивостями. Прикраси з коралів можуть слугувати оберегом в морській подорожі, захистити від пристріту і просто здатні надавати сприятливий вплив на психіку господаря: заспокоюють, відводять тривожні думки, лікують депресію. Для того щоб корали «подіяли», астрологи радять носити їх тільки в період молодого місяця.

На що звернути увагу, купуючи намисто з коралів?

Найбільш звичні прикраси з коралів найчастіше зустрічаються в рожево-червоній гамі, однак існує більш рідкісний матеріал – сині, блакитні і чорні корали. Також дуже дорогими вважаються намисто з коралів забарвлення «шкіра ангела» (блідо-рожевий) і яскраво-червоний «сардинська корал».

Перед тим як придбати коралові намиста, зверніть увагу на обробку намистин. Поверхня повинна бути добре відполірованою, можливі невеликі западинки і сітчастий малюнок. Вироби з коралів мають приємний природним теплом, якщо на дотик ви відчули холодок, то, можливо, це підробка (пофарбований камінь). Зберігайте ваші намисто з коралів дбайливо, тому що цей крихкий матеріал можна легко подряпати.

Короткий опис статті: намисто з коралів Коралові намиста, а також поради по їх придбанню! Можливе отримання безкоштовної доставки, а також знижок! коралові намиста, прикраси

Джерело: Коралові намиста — великий вибір прикрас з корала

Також ви можете прочитати