Крамниця здоровя : Бурштинові намиста великі (дрібні) Чернівці

19.07.2015

Бурштин — один з найдавніших мінералів, що зберігає енергію сонця.

Розрізняють понад 250 колірних відтінків бурштину.

Древні і сучасні знання про фізичні і лікувальні властивості цього каменю зробили

бурштин одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення прикрас.

Чому так високо цінувався і цінується бурштин?

Це пояснювалося не тільки його красою. Багато століття бурштин в силу своїх цілющих якостей цінувався вище золота і займав перше місце серед всіх самоцвітів. З нього робили амулети і талісмани, що приносять щастя і благополуччя, оберігають від злих духів і хвороб.

Батько медицини Гіппократ (460-377 рр. до н. е.) у своїх працях описав цілющі властивості бурштину і те, як вони можуть використовуватися в медицині. Ці знання вчені застосовували аж до початку середньовіччя.

Вчені — Пліній Старший (27 — 70 рр.) і Біруні (973 — 1048 рр.) рекомендували вішати бурштинові амулети дітям, щоб ті оберігали від лихого ока (пристріту). Дослідник Кустион вважав, якщо вагітна жінка буде носити бурштин, то збереже вагітність, і пологи не будуть так болючі. Про лікувальні властивості сонячного каменю писав відомий цілитель Ібн Сіна (Авіценна) в енциклопедії середнього Сходу. Він вважав, що цей мінерал є ліками від багатьох захворювань: порушення серцевого ритму, кровохаркання, болі в животі, непритомних станах і пропасниці. На думку Авицины, бурштин зупиняє будь-яку кровотечу, припиняє блювоту, сприяє усунення тріщин на ногах.

Протестантський проповідник XV століття Мартін Лютер носив у кишені шматок бурштину, щоб запобігти утворенню каменів у нирках, і насправді, каменів у нього не було.

У цілющу силу бурштину свято вірили і слов’янські народи. У багатих будинках на шию годувальниці одягали бурштинове намисто, щоб воно приносило дитині здоров’я і захищало від «лихого ока». Щоб вилікуватися від безсоння, клали бурштин під подушку і в головах. Зараз встановлено, що народний досвід лікувальних властивостей бурштину має під собою наукову основу. Справа в тому, що мінерал багатий на солі янтарної кислоти, яка є біостимулятором. Діапазон її дії досить широкий:

вона стимулює нервову систему, зміцнює діяльність кишечника, застосовується як протівострессовое, протизапальну, антитаксичное засіб. Використання препаратів з вмістом янтарнокислого натрію, сприяє нормалізації кислотно-лужної рівноваги крові і відновленню сил у людей похилого віку. Янтарна кислота зміцнює м’яз серця, покращує роботу органів дихання, нирок, кишечника, сприяє збільшенню вмісту гемоглобіну в крові при анемії, підвищує потенцію. У природі є значний вміст бурштинової кислоти у винограді, агрусі, ревені.

Особливу увагу приділено янтарю в лікуванні захворювань щитовидної залози, мінерал володіє великою владою над щитовидною залозою і приводить в рівновагу її функції. Американські ендокринологи постійно прописують своїм пацієнтам бурштинове намисто. Важливим є і те, що бурштин може впливати на психоемоційний стан людини. Сучасна наука підтверджує корисний вплив бурштину також і на загальне біополе людини. Сонячний камінь має таку властивість як нейтралізація статистичного ефекту, в результаті чого відбувається оновлення енергетичної системи людини. Завдяки цим невідчутним впливів, знімається електростатичну напругу і вас не будуть мучити магнітні аномалії, магнітні бурі — їх нейтралізує бурштин.

Є таке твердження, що якщо носити бурштин кожен день, то енергетичне поле людини посилюється, а, отже, збільшується і опір організму всяким шкідливим впливам. Цим пояснюється настільки широкий спектр дії мінералу на численні хвороби і негативні поля навколишнього середовища. Звичайно, бурштин не панацея, він просто частина живої природи, яка при добром до неї відношенні, лікує і зализує наші рани, відновлює наші сили й повертає нас до повноцінного і гармонійного життя. Безумовно, і незаперечно те, що бурштин є одним з найбільш чудових і дивовижних створінь нашої Всесвіту.

«працюють» намисто з нешліфованого бурштину

При носінні бурштин треться об шкіру, шлифуясь. При цьому поверхня бурштину, стикаючись зі шкірою, живить її солі янтарної кислоти, а також необхідними мікроелементами. У бурштині у вигляді домішок (від слідів до 3%) виявлено 24 хімічних елемента (Y, V, Mn, Cu, Ti, Zr, Al, Si, Mg, Ca, Fe, Nb, P, Pb, Zn, Cr, Ba, Co, Na, Sr, Sn, Mo, Yb). З них 12 — в янтарях Пляжевого ділянки Приморського родовища. З перерахованих елементів у незмінених янтарях постійно присутні AI, Si, Ti, Са, Fe, Mg, Си.

Результатом численних досліджень вчених було з’ясовано, що натуральний янтар являє собою природний каркасний полімер з рідкісною зшивкою і містить у собі молекули або сегменти макромолекул, слабко пов’язаних з оточенням. Тому вони легко мігрують як при дії розчинників, оскільки при нагріванні, в тому числі і при температурі людського тіла.

Вбирання бурштинової кислоти та її солей відбувається через вивідні протоки сальних і потових залоз, а також через мембрани клітин, надаючи безпосереднє цілющий вплив на клітини шкіри воПочему нешліфований бурштин найефективніше саме в намисті, ближче до шиї? Тому, що завдяки безпосередній близькості до сонних артеріях і яремній вені янтарна кислота і вищеперелічені молекули мікроелементів потрапляють у кров, а звідти — в клітини тканин і внутрішніх органів.

Щодня наш організм виробляє близько 200 г янтарної кислоти і сам використовує її на свої потреби. Здоровому організму цілком достатньо бурштинової кислоти, яку він виробляє або отримує з їжею. Проте в несприятливих умовах, коли в результаті стресу або різко змінилися фізичних навантажень виникають напруги в ланцюгу обміну речовин, витрата бурштинової кислоти підвищується, виникає її дефіцит, а слідом — відчуття втоми і нездужання. Самопочуття погіршується, організм втрачає здатність чинити опір несприятливим впливам навколишнього середовища, виникають порушення і збої в роботі окремих його систем, розвиваються хвороби.

Бурштинова кислота покращує клітинне дихання і обмін речовин, в тому числі глюкози.

Діапазон дії кислоти дуже широкий. Бурштинова кислота є прекрасним стимулятором нервової системи, зміцнює м’яз серця, покращує роботу органів дихання, нирок, кишечника, сприяє збільшенню вмісту гемоглобіну в крові при анемії, підвищує потенцію. Вона стимулює нервову систему, зміцнює діяльність нирок і кишечника, застосовується як антистресову, протизапальну і антитоксичний засіб.

Бурштинову кислоту використовують для лікування різного роду анемій, гострих радикулітів, серцево-судинних захворювань. Отримують бурштинову кислоту з бурштину і потім застосовують її в численних лікарських засобах.

Під час вагітності бурштинова кислота полегшує гормональну перебудову організму матері, запобігає токсикози, знижує ймовірність різних ускладнень. Плід при цьому розвивається в оптимальних умовах, так як в кров надходять необхідні природні (не синтетичні) мікроелементи: в янтарі містяться практично всі елементи, корисні для нашого організму — йод, залізо, магній, кальцій, фосфор, цинк, кобальт, барій та інші. В післяродовий період бурштинова кислота сприяє швидкому відновленню материнського організму і збільшує кількість виробленого молока.

Короткий опис статті: бурштинове намисто купити Крамниця здоров’я : Бурштинові намиста великі (дрібні) Київ Львів Харків Одеса.

Джерело: Крамниця здоров’я : Бурштинові намиста великі (дрібні) Чернівці

Також ви можете прочитати