Купити намиста і намиста з перлів Бусики-Колечка

11.09.2015

Намисто з перлів

Натуральний перли досить рідкісний матеріал, а кольє з нього — цінне і вишукане прикраса. Він буває самих різних кольорів. Наприклад, перлини блідо-рожевого кольору можна знайти в Індії. А от жовтий і срібний — на острові Цейлон. Якщо використовувати перли з острова Таїті, то вийдуть чорні намиста. Зустрічаються прикраси червоного і рожевого відтінків, що говорить про каліфорнійському походження каменя. Найціннішими вважаються перлинні намиста рожевого кольору. Та й виглядають вони досить симпатично.

Нині прикраси все частіше виготовляють з культивованих перлів, отриманого на спеціальних фермах. Процес виробництва досить складний і триває десятки років, але результат того вартий. Такі намиста нічим не відрізняються від натуральних. Фактично це і є самий натуральний перли. Щоб отримати такі намистини, людина підкладає в маленький молюск перламутровий кулька правильної форми.

Вартість натурального культивованих перлів залежить від декількох факторів — величини перлини, її рівності, країни-виробника. Втім, у нашому інтернет-магазині можна купити перлинні намиста за будь-якою ціною! У нас є дорогоцінні намиста з натуральних перлин, є недорогі намисто з штучного перлів, є і рідкісні ексклюзивні прикраси, начебто кольє з чорного перлів!

Перлинні намиста і намиста є символом любові і сім’ї. Тому багато чоловіків вважають за краще їх дарувати коханим жінкам.

Вироби з перлів продають багато магазинів.Ви можете зауважити, що ціна виробів сильно відрізняється, іноді в кілька разів. Все вірно — натуральні перлини дорожче штучного перлів, а крім того, і натуральний перли відрізняється за сортами. Найдорожчі сорти мають японське походження. Японський дослідник Мікімото зумів виростити натуральну перлину більше ста років тому, поклавши початок ери культивованих морського перлів.

Раніше перли був неймовірно дорогим матеріалом, а зараз він деколи стоїть не те, що недорого, а навіть дешево! Сучасне виріб середньої ціни може бути прикрашена не тільки білим, але і кольоровим перлами, навіть чорним! Недорогі кольє, не золоті і навіть не срібні, бувають прикрашені вставками з перлів, перлами прикрашають комірці, ліфи суконь.

Наш каталог містить класичні намиста з перлів в одну нитку або кілька ниток. У нас є й білий перли, і чорний, і рожевий, і великий, і дрібний — який побажаєте! У нашому інтернет-магазині здійснюється продаж перлинних намист за різними цінами! Якщо ви велика любителька перлів, то ви можете зібрати у нас і комплекти на всі випадки життя!

Короткий опис статті: перлинні намиста Магазин Busiki-kolechki.ru представляє стильні і недорогі Намисто з самоцвітів > Намисто з перлів. Тільки у нас на вас чекає великий асортимент за низькою ціною Купити,намисто, перли, вартість натуральних перлів, перли вартість, штучний перли купити, перловий комплект, перли ціни, перли культивовані ціна, намисто штучний перли, перли штучний купити, де купити натуральний перли, вартість

Джерело: Купити намиста і намиста з перлів — Бусики-Колечка

Також ви можете прочитати