Купити намисто і кольє з агата Бусики-Колечка

28.08.2015

Намисто з агата

Чудовий малюнок агата так прекрасний, що цього каменю завжди намагаються надати якомога більш гладку форму. Для намиста часто використовуються традиційні кулясті або великі плоскі намистини.

Хоча він прекрасний і чудовий, він не так вже і примхливий у догляді. По справжньому агат боїться тільки яскравого сонця, тому його потрібно обов’язково прибирати на зберігання шкатулку, інакше він вигорить. Крім того, деякі його різновиди бувають досить крихким, тому кидати і кидати намисто з цього каменю теж не рекомендується — перевіряйте справність замків! Гладкі агати без включень чудово чистяться всіма відомими методами.

Вважається, що розглядання прекрасних малюнків каменю допомагає зняти стрес і його наслідки. Літотерапевт вважають, що біль можна зняти, якщо покласти на хворе місце намистину агата. А червонуваті камені вважаються хорошим регулятором кров’яного тиску, помічниками серця.

Прикраси з агату коштують не дуже дорого, тому що ці строкаті самоцвіти поширені в природі. Звичайно, вироби з великих агатів дорожче, ніж з дрібних намистин, але все ж ціна цілком доступна. Часто великі прикраси роблять з плоского каменю — так малюнок агатів краще помітний.

Натуральний агат має не дуже яскраве забарвлення. Часто це чорний або темно-сірий камінь, з смужками білого, коричневого, жовтуватого, червонуватого кольору.Звідки ж тоді така різноманітність кольору? Все просто — намистини з цих каменів часто фарбують. Тому прикраси з агатом можуть бути яскраво-зеленими, рожевими, фіолетовими, його можна пофарбувати в будь-який з ваших улюблених квітів!

Дрібні намистини з агата майже не гранят, легка ограновування прикрашає тільки великі фігурні намистини. Набагато частіше можна зустріти прикраси з гладко полірованого агата. Для намистин чорного або білого, будь-якого кольорового агата полірування застосовується частіше, ніж для смугастих різновидів.

Наші фото показують, як різноманітні прикраси з агатом — чорним, білим, смугастим або кольоровим! Де купити? Тут, адже наша колекція багата? Скільки бус вибирати? Як можна більше — агати ніколи не повторюються, та завжди виглядають вражаюче!

Короткий опис статті: намисто з агата Магазин Busiki-kolechki.ru представляє стильні і недорогі Намисто з самоцвітів > Намисто з агата. Тільки у нас на вас чекає великий асортимент за низькою ціною Купити, намисто, натуральний агат, намистини

Джерело: Купити намисто і кольє з агата — Бусики-Колечка

Також ви можете прочитати