Купити намисто з коралів Бусики-Колечка

10.09.2015

Намисто з коралів

Коралові намиста — це стильне і красиве прикраса. Різновиди цього матеріалу дуже різноманітні за кольором, що робить їх нестандартним прикрасою. Вважається, що такий виріб має магічні властивості. Стародавні греки вважали, що намисто з рожевого і червоного корала приносить щастя.

Коралові намиста мають ще й лікувальними властивостями. Вони покращують пам’ять, нормалізують роботу серця. Є думка, що вони нейтралізують гнів. Такі намиста здатні позитивним чином впливати на лікування виразки шлунка, зменшує головний біль і деякі інші недуги. І зовсім нещодавно вчені довели, що прикраси з цього матеріалу підвищують настрій людини.

Намисто з коралів випромінюють тепло і, дійсно, нагадують про сонце.

Ціни на корал залежать від того, який саме різновиди виконано прикраса. Найбільш доступні прикраси з корала червоного, рожевого і білого, а чорні і сині корали, які зустрічаються дуже рідко, коштують дорого. У нашому інтернет-магазині ви можете купити коралові прикраса за найвигіднішими цінами — в роздріб або оптом.

Корали бувають різні, особливо поширені білі, червоні та рожеві різновиди. Втім, червоних коралів буває теж багато — є червоні, червоно-рожеві, червоно-оранжеві. Далеко не всі корали використовують, як ювелірні камені, з усіх наявних на світі видів, а їх близько 6000, ювелірними коралами вважаються не більше 20!

Де видобувають найкращі корали? Як правило, в теплих морях, біля берегів Африки.Кращі корали ростуть в глибині, а ті, що можна знайти на мілководді — дешеві і крихкі, вони годяться тільки для сувенірів. Вартість хороших, якісних коралів висока, тому часто магазини пропонують пресовані корали — наполовину штучні камені. Що таке пресований корал? Це коралова крихта, спресована з недорогим каменем або смолами.Наш каталог містить і пресовані корали, і натуральні — вибирайте вироби з каменю, які вам більше подобаються по дизайну і по ціні!

Короткий опис статті: намисто з коралів Магазин Busiki-kolechki.ru представляє стильні і недорогі Намисто з самоцвітів > Намисто з коралів. Тільки у нас на вас чекає великий асортимент за низькою ціною Купити,намиста,коралів, ціна корал, корал ціна, корал камінь купити

Джерело: Купити намисто з коралів — Бусики-Колечка

Також ви можете прочитати