Бурштинові намиста купити

Намисто лікувальні зі шматочків необробленого бурштину, Намиста

22.08.2015

Статистика

Головна » Каталог продукції » Намиста » Намисто лікувальні зі шматочків необробленого бурштину

Лікувальний намисто з натурального, нешліфованого бурштину (український бурштин з Клесівського родовища).

При носінні бурштин треться об шкіру, шлифуясь. При цьому поверхня бурштину, стикаючись зі шкірою, живить її солі янтарної кислоти, а також іншими мікроелементами. У бурштині у вигляді домішок (від слідів до 3%) виявлено 24 хімічних елемента (Y, V, Mn, Cu, Ti, Zr, Al, Si, Mg, Ca, Fe, Nb, P, Pb, Zn, Cr, Ba, Co, Na, Sr, Sn, Mo, Yb). З них 17 знайдено у незмінених янтарях Клесівського родовища, 12 — в янтарях Пляжевого ділянки Приморського родовища. З перерахованих елементів у незмінених янтарях постійно присутні AI, Si, Ti, Са, Fe, Mg, Си. Доведено, що майже все, що наноситься на шкіру, може проникати через шкіру в кров, потім потрапляти в різні органи і тканини організму і надавати той чи інший вплив.

Носіння необробленого бурштину рекомендується при збільшенні щитовидної залози, так як в ньому міститься невелика кількість міді і йоду, при захворюваннях легенів.

Сучасні вчені встановили, що в бурштині містяться солі так званої бурштинової кислоти, яка є потужним біостимулятором і має благотворним електромагнітним полем.

Лікувальні властивості бурштину отримали медичне обґрунтування. Діапазон дії кислоти дуже широкий. Бурштинова кислота є прекрасним стимулятором нервової системи, зміцнює м’яз серця, покращує роботу органів дихання, нирок, кишечника, сприяє збільшенню вмісту гемоглобіну в крові при анемії, підвищує потенцію. Вона стимулює нервову систему, зміцнює діяльність нирок і кишечника, застосовується як антистресову, протизапальну і антитоксичний засіб. Янтарну кислоту використовують для лікування різного роду анемій, гострих радикулітів, серцево-судинних захворювань. Отримують бурштинову кислоту з бурштину і потім застосовують її в численних лікарських засобах.

Вже встановлено, що бурштинова кислота поліпшує клітинне дихання та обмін глюкози, що забезпечує організм енергією, необхідною для виконання фізичної роботи (наші предки

давно знали про те, що бурштин дає фізичну бадьорість). Дуже корисні препарати бурштинової кислоти для запобігання і лікування грипу та застудних захворювань. Харчові добавки з натуральної бурштинової кислотою різко знижують вірогідність зараження грипом навіть під час епідемій. Дим, що утворюється при згорянні бурштину, виявив кровоспинний і протитуберкульозний ефекти.

Ярослав Мудрий носив на сонячному сплетінні необроблений самородок «для профілактики».

Лікувальні є янтарна кислота і її солі, — пояснює доцент кафедри мінералогії Київського національного університету ім. Тараса Шевченка кандидат геологічних наук Віктор Нестеровський. — Ця кислота виробляється в організмі людини, а коли в результаті стресу або великих фізичних навантажень її кількість зменшується, виникає відчуття втоми, нездужання. Якщо просто розтовкти бурштин і пити настоянку, толку не буде: потрібні спеціальні лікарські препарати на основі натуральної янтарної кислоти. Цілющими вважаються і натуральні (не плавлені) шматочки бурштину: в природних умовах у них формується полярність, що надає камінню лікувальні властивості. Коли камінь плавлять, ця полярність порушується або зникає і він перетворюється в простий шматок застиглої смоли.

Корисно носити людям, чутливим до зміни погоди, магнітним бурям; для стабілізації

артеріального тиску.

Ідеально підходить для Лева в якості талисамана, приносить удачу і здоров’я.

Протипоказаний Тельцю.

Інші знаки можуть носити бурштин з користю для душі і тіла.

Короткий опис статті: бурштинове намисто купити

Джерело: Намисто лікувальні зі шматочків необробленого бурштину — Намиста — Фотоальбоми — І З Д Е Л І З Я Н Т А Р Я

Також ви можете прочитати