Як зробити намисто

Намисто своїми руками. Як зробити стильна прикраса самостійно? .

27.08.2015

Намисто своїми руками. Як зробити стильна прикраса самостійно?

Зробити намисто своїми руками — завдання не тільки досить проста, але ще і дуже творча. Стильні намиста можна зробити з величезної кількості різних матеріалів. Це і натуральні, і створені синтетичним шляхом. Ви можете вибрати той, який вам найбільше підходить.

Як зробити намисто з полімерної глини

Зробити намисто з полімерної глини дуже легко. Головне — володіти фантазією і смаком. Купити матеріал можна в інтернет-магазині або стаціонарному торговому павільйоні, що спеціалізується на продажу фурнітури і матеріалів для рукоділля. Тут ви зможете придбати кріплення, і ланки, на які будете кріпити виготовлені з глини намистини.

Сам процес виготовлення бус з глини досить простий. Візьміть матеріал потрібного вам кольору і починайте надавати йому ту форму, яку вам хочеться. Наприклад, пелюсточки або кульки, або що-небудь інше. Можете використовувати додаткові інструменти, які допоможуть зробити на листках прожилки або надати більше натуралістичності вашим бусин. Якщо ви плануєте всі намистини скріпити між собою на волосіні, зробіть за допомогою голки дірки. Потрібно проткнути голкою намистину наскрізь, тільки дуже обережно, щоб не порушити її форму. У разі, якщо ви збираєтеся кріпити намисто за допомогою фурнітури, бусин її кріпіть, поки вони сирі.

Далі вам потрібно їх запекти. Для цього підійде звичайна духовка. Просто покладіть готові намистини на деко і поставте в духовку. Інструкції щодо часу запікання глини ви знайдете на упаковці з матеріалом. Суворо дотримуйтесь інструкції, адже в іншому випадку, у вас нічого не вийде.

Якщо ви вперше намагаєтеся зробити намисто з глини, не намагайтеся відразу ж створити шедевр, потренуйтеся на чому-небудь простіше. Так ви зможете і глину відчути і зрозуміти, як з нею працювати.

Після запікання з’єднайте частини бус між собою. Прикріпіть застібку для намиста з глини. І все — красиві намиста з полімерної глини можна носити.

Текстильні прикраси своїми руками

Такі буси, як правило, роблять з яскравих матеріалів, тому їх відразу видно. Підходять вони особам яскравим і життєрадісним, які цінують кожну мить життя і вміють її цінувати.

Зробити намисто з каменів

Для створення такого роду біжутерії вам знадобляться натуральні камені. Можна їх назбирати самостійно. Правда, слід враховувати, що вони повинні збігатися по породі і бути приблизно однакового розміру. Щоб затягнути їх через стрічку або волосінь, потрібно акуратно просвердлити в каменях тоненькі отвори

Можете придбати готові набори каменів, призначені спеціально для рукоділля. Збирання бус з каменів — процес дуже творчий. Адже потрібно дуже ретельно підбирати камені один до іншого, щоб вони не зіпсували загального уявлення про намистах.

Намисто своїми руками зі шкіри

підсвічники своїми руками сьогодні набувають все більшої популярності. Адже з цього матеріалу роблять все, що тільки можна — і рамки для фотографій, і браслети, і, звичайно ж, намисто. Вироби з шкіри, які роблять своїми руками, дуже оригінальні і стильні. Технологія виготовлення бус з шкіри не так складна. Потрібна шкіра, клей і фантазія. Для початку створіть шкіри окремі елементи, які і будуть виконувати роль намистин. Можете доповнити їх камінням.

Намисто з тканини своїми руками

Для виготовлення бус з тканини вам знадобляться нитки і невеликі шматочки тканини. Поверніть тканина в кульки і починайте прошивати їх між собою. У вас вийде оригінальна біжутерія.

Зробити намисто з паперу

Намисто з паперу, незважаючи на їх позірну непрактичність, виглядають дуже свіжо і оригінально. Зробити їх досить просто — акуратно скрутіть папір або складіть її фігурно. Далі приклеюйте деталі між собою. Акуратно з’єднайте їх між собою голкою з волосінню. Можна зробити намисто з паперу і таким чином: візьміть дерев’яні намистини-заготовки і обклейте їх папером, після з’єднайте голкою з волосінню або стрічкою.

Короткий опис статті: як зробити намисто Біжутерія своїми руками сьогодні — один з модних напрямів в рукоділлі. Особливо популярні намисто, які можна зробити з абсолютно різних матеріалів — вовни, ниток для в’язання, полімерної глини і зробити намисто своїми руками, самостійне виготовлення намиста

Джерело: Намисто своїми руками. Як зробити стильна прикраса самостійно? | Fashion Stylist

Також ви можете прочитати