Намисто з натуральних каменів

10.07.2015

Намисто з натуральних каменів

Фотографії моїх бус — деякі з них дуже старі, або давно подаровані — не знаю, що за камінь! Допоможіть, хто знає! Більшість бус знаю з чого — фотографії підписано, але деякі — загадка.

Малахітові намисто — дуже старі, були порвані, нещодавно ремонтувала — посадила просто на волосінь. Також ремонтувала перлові намиста. Гранатові (невеликі кульки на фото приблизно в центрі) — фіолетово-малинові, напівпрозорі — старі, ймовірно альмандин, може бути піроп, але — не знаю точно і не знаю чи можна їх розрізнити між собою.

Колекція вже така, що можна щось підібрати практично під будь-який наряд, але. ставлення вже саме як до колекції. яку час від часу треба поповнювати новими екземплярами. — Камені всі дуже різні, і відчуття від них різні. Улюбленого каменя, мабуть, немає — вони всі улюблені, але по-різному. Для прогулянок по лісі гарні яшма, малахіт, бурштин, агат. В гості під щось ошатне, або під кольорові літні сукні — аметрин, кришталь, перли, і ті ж яшма та інші.

Нові буси, серпень 2011.

Дуже подобається, коли до бусам є в комплект браслет і зовсім добре — ще й кільце. — Так у мене далеко не під все є, так що є чим поповнювати улюблену колекцію. — Ще одна стаття про прикраси — там в основному браслети — тут .

Останні намисто (куплені в цьому році) — яшма і аметрин.

Старі частково куплені на ярмарках каменів — в основному в Москві.

Намисто Олени — фотографії — опубліковані тут. Багато таких, яких у мене немає — хризоколла, гарний бурштин, і корали, рожевий кварц, турмалін (у мене тепер теж є) і цитрин. А сіро-бузково-жовтуваті намиста, за яким питання — такі ж, як у мене під питанням, тільки форма трохи інша — камінь той же, ймовірно — якась порода (з азуритом??).

Короткий опис статті: намисто з натурального каменю Фотографії моїх бус — деякі з них дуже старі, або давно подаровані — не знаю, що за камінь! Допоможіть, хто знає! Більшість бус знаю з чого — фотографії підписано, але деякі — загадка. :-)
Камені всі дуже різні, і відчуття від них різні. Улюбленого каменя, мабуть, немає — вони всі улюблені, але по-різному. Для прогулянок по лісі гарні яшма, малахіт, бурштин, агат. В гості під щось ошатне, або під кольорові літні сукні — аметрин, кришталь, перли, і ті ж яшма та інші. намисто, самоцвіти, прикраси, камені

Джерело: Намисто з натуральних каменів

Також ви можете прочитати