Намисто з перлів ціна в Україні . Купити намисто з перлів недорого оптом чи вроздріб у 27 постачальників .

07.09.2015

Намисто Натуральний перли Код: 33320

«Намисто з перлів»

ви Бажаєте, щоб ваша інформація виводилася за запитом Намисто з перлів? Безкоштовна реєстрація!

Намисто з перлів від Радюкина О. В.

Все позицій

Перлинні намиста ? відмінний подарунок для коханих

У всі часи перли цінувався представницями прекрасної статі. Намисто з перлів ? це прекрасний подарунок для самих улюблених. Надіти такі намиста можна як у звичайні дні, так і для виходу в світ. Вони є універсальним прикрасою, відповідним для будь-якого випадку життя.

Ще з давніх часів особи королівської крові захоплювалися намистом із перлів і воліли одягати їх на різні урочисті заходи. В наш час ця прикраса не втратило свою популярність, а швидше придбала ще більшу. Сучасні жінки все більше і більше віддають перевагу прикрасам з перлів, брелоків.

Трохи з історії

Існує кілька видів перлів: морський, річковий, культивовані, штучний.

Морський перли досить рідкісний. Він утворюється при попаданні стороннього предмета в раковину молюска на великій глибині. Період дозрівання такої перлини близько десяти років.

Річкові перли відрізняється від морського лише нерівностями, які з’являються з-за течії річки.

Коріння штучного перлів перебувають в Іспанії. Проводиться він з скляної намистини, яку покривають перламутром. На вигляд прикраса з штучного перлів не відрізняється від натурального, а ось в ціні поступається досить значно.

На сьогоднішній день намисто з перлів можливо придбати практично в будь-якому ювелірному магазині. На вітринах присутній великий модельний ряд даних прикрас, що дозволяє підібрати те саме, яке буде радувати Вас і в будні дні, і на будь-якому торжестві.

Підбираємо перлинні намиста

При виборі прикраси варто визначитися, якої довжини воно потрібно. Є кілька варіантів.

Коллар. Підійде власницям довгій шиї. Складається з декількох ниток і щільно прилягає до шиї.

Чекер. Складаються з однієї нитки. Розташовуються на шиї.

Принцеса. Підійде дамам з короткою шиєю. Дана модель опускається на груди.

Матине. Чудово підійдуть до вечірнього вбрання і ділового костюма.

Опера. До вечірньої сукні підійде варіант в одну нитку, а ось вдень треба обернути кілька разів навколо шиї.

Роуп. Найдовше прикраса з перлів. Від одного до трьох рядів. Їх можна намотувати на руку, роблячи браслет або ж зав’язати вузлом на шиї.

Ще одним критерієм підбору прикраси з перлів є вік майбутньої власниці. А саме, чим старше жінка, тим крупніше підбирається перли.

Також не малу роль грає колір шкіри. До більш темній шкірі підійдуть золотисті і теплі жовтуваті відтінки. До світлої шкірі варто підбирати рожеві намисто. А от перли білий і кремовий виглядає відмінно на всіх.

Короткий опис статті: перлинні намиста 82 пропозицій Намисто з перлів , замовити та купити Намисто з перлів від 27 компаній за кращою ціною на сайті AllBiz.

Джерело: Намисто з перлів ціна в Україні | Купити намисто з перлів недорого оптом чи вроздріб у 27 постачальників | AllBiz

Також ви можете прочитати