Не продавайте жемчуженное намисто. Наталія Сухініна

01.04.2017

Набуття віри у кожної людини відбувається по-своєму. А в наш час втрати вічних цінностей цей шлях часто пов’язаний з особистими переживаннями, нерозуміння рідних, глузуванням знайомих, а часом і відчуженням суспільством. Коли людина тільки починає воцерковлятися, йому необхідні чиїсь підтримка і допомога, порада і застереження. Саме цій меті і служить книга Наталії Сухиніної.

Як і всі твори автора, «Не продавайте перлове намисто» написано живим, захоплюючим, простою мовою. У книзі чотири частини. Перша називається «Абетка для початківців». Тут автор знайомить читача з основами віри, дає звичайні житейські, часто побутові поради з точки зору віруючої людини, іноді навіть з гумором.

З другої частини «З святом!» нововоцерковленные дізнаються багато цікавого про основні православні свята — який зміст вони несуть, як готувалися до них у давнину, як їх треба відзначати.

«Ікона — в допомогу», третя частина книги, познайомить читача з історією набуття і фактами чудодійної допомоги найбільш шанованих Богородичних ікон. Про те, як часто у хвилини найбільшої небезпеки Пресвята Богородиця посилала позбавлення людям, щиро моляться перед цими образами.

Не менш захоплюючою є остання частина книги «Божі люди». Це повчальні розповіді про життя святих подвижників. Прочитавши їх, людина ще раз переконається у правильності обраного ним шляху. І, можливо, захоче дізнатися більше про подвиг того чи іншого святого, знайшовши собі небесного заступника.

Назва книги теж багато про що говорить. Прийшовши одного разу до віри, придбавши це безцінне перлове намисто, не можна проміняти його на швидкоплинні захоплення і цінності, які, по суті, цінностями і не є.

Книга буде корисна і дітям, і батькам, і вчителям, і дорослим, які бажають долучитися до віри.

Зміст книги: Не продавайте жемчуженное ожереліє

АБЕТКА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

Нічого не знаю

Мій дім — моя фортеця

Чим догодити хрещеника?

На весілля не кричать «гірко»?

Короткий опис статті: перлове кольє купити

Джерело: Не продавайте жемчуженное намисто. Наталія Сухініна: купити книгу на Псалом.ру

Також ви можете прочитати