Перлові намиста. Що це?

08.08.2015

Перлові намиста. Що це?

Перлові намиста. Що це?

Перли — єдиний самоцвіт створений живою істотою. Це округлі утворення, що виникають у порожнині морських і прісноводних молюсків, що мають в раковинах перламутровий шар. Перлина не піддається ніякій обробці або огранювання. Колір перлин дуже різноманітний: білий, кремовий, рожевий, світло-блакитний і навіть чорний. Перли — це камінь досконалості, чистоти, високих достоїнств.

За 2-3 роки перлина виростає на 2-3мм. Щоб виростити перлину середніх розмірів знадобиться 3-4 роки, велику — 12років, гігантську — 200лет. Вага раковини найбільшою перлини — «Перлини Аллаха» — становив 3 тонни, вага перлини — 7кг, вік — 450 років.

Методи для збору перлів не змінилися і по цей день, за раковинами з перлами потрібно пірнати, правда зараз стало доступно аквалангическое обладнання, але це не всім по кишені. Тому натуральний перли такий дорогий, іноді окремі перлини коштують ціле багатство. Зараз навчилися вирощувати перли, він називається культивовані.

Історія свідчить про популярність перлинних прикрас з часів Греції та Риму. У тринадцятому столітті носити перли простолюдинам заборонялося, так як вважали, що перли підходить тільки особам з вищого суспільства. Греки приписували перлам здатність підтримувати щасливе подружнє життя. Саме з цієї причини перлинні намиста, кольє з перлів так популярні у весільних нарядах.

Прикраси з річкових перлів, мають довгасту форму, оберігають від зради коханих і небезпечних захворювань.Дарувати перли не можна — це погана прикмета, а ось куплений або перейшов у спадок, перли тільки посилює свої властивості. Перли не можна зберігати у скриньках для коштовностей, його обов’язково потрібно носити. Камінь постійно вимагає тепло людського тіла.

Увага! Перли не можна носити з малахітом і берилію.

На сторінках нашого Інтернет магазину представлені вироби з культивованих річкових перлів. Для себе ви зможете підібрати намиста, браслети, сережки, кільця з натуральних перлів.

Короткий опис статті: перлинні намиста Інтернет магазин Адорно/Adorno: продаж сувенірів з каменю і дерева, біжутерія, намиста, кольє, прикраси з натурального каменю, кальяни, тютюн, пахощі Новосибірськ продаж біжутерія з каменів дерева Кольє, Намиста вироби натурального каменю прикраси ювелірні вироби з каменю кольє корал, гранат онікс кальяни тютюн пахощі самоцвіти сувеніри Новосибірськ

Джерело: Перлові намиста. Що це?

Також ви можете прочитати