Прикрашання весільних машин своїми руками

27.07.2015

Прикраса весільних машин своїми руками

Прикрашання весільних машин своїми руками
До прикрашання машин весільного кортежу слід підійти не тільки творчо, а й з розумом. Заздалегідь подумайте, як ви хочете прикрасити машини. Не відкладайте це питання в довгий ящик, щоб в останній день перед весіллям ви не ламали собі голову над оформленням машин. Країна Рад розповість вам, яким може бути прикраса весільних машин своїми руками .

Прикраса весільних машин своїми руками — це цілий ритуал. У весільних салонах пропонують таку послугу, але, коли кожна копійка на рахунку, найчастіше доводиться займатися оформленням машин самостійно.

Що на даний момент входить до оформлення весільних машин? Це можуть бути повітряні кульки, букети квітів, стрічки, кільця. Ті чи інші прикраси використовують у різних поєднаннях. Не важливо, яке саме оформлення ви виберете, головне — це дотримуватися правил прикраси весільних машин.

Запам’ятайте, що всі ваші прикраси повинні добре поєднуватися за колірною гамою машини. Зазвичай для весільного кортежу використовують сірі, білі і чорні машини. Для чорних машин слід використовувати світлі прикраси, для сірих і білих — яскраві. Всі прикраси, які ви будете використовувати, слід добре закріпити, щоб під час руху їх раптом не відірвало потоком зустрічного повітря. Відірвані прикраси будуть заважати водієві, що може призвести до ДТП. Погодьтеся, неприємна ситуація.

Тепер варто детальніше зупинитися на тому, як прикрасити весільну машину. Найчастіше використовують стрічки. якими можна легко і досить швидко прикрасити капот машини. Дамо кілька порад щодо стрічок. Краще всього використовувати досить широкі стрічки трьох різних кольорів. Якщо ви боїтеся помилитися у виборі колірної гами стрічок, можете використовувати три відтінки одного кольору. Також необхідно заздалегідь виміряти розмір капота машини, щоб купити стрічки в півтора рази довше.

Весільні стрічки на машину можна закріпити дуже легко. Для цього достатньо до однієї сторони зшитих разом стрічок пришити гумку. Коли будете закріплювати стрічки на капоті, пришити гумку до другого кінця стрічок. Ви можете бути впевнені, що стрічки будуть добре триматися. Замість гумки можна використовувати дві тасьми, які пришивають до обох кінців стрічок. При прикрасі машини стягніть тасьму і зав’яжіть її.

стрічок можна зробити також різні прикраси. метелики (яких пришиваються на стрічки) і троянди (для прикраси ручок). Також стрічки можна пов’язати на антену машини.

Крім стрічок використовують квіти. Найчастіше букети квітів розташовані на даху машини, де стоять кільця. Але також квітами можна скористатися для прикраси капота, ручок і кузова автомобіля. Це можуть бути як окремо розташовані квіти, так і цілі вінки або тематичні композиції (кільця, серця, імена). Прикрашання весільних машин своїми руками краще робити з штучних квітів. З ними працювати набагато легше. Прикріплювати квіти краще всього за допомогою стрічок. Прикріпити живі квіти дуже важко, але ще важче зберегти їх свіжість. Професійні флористи для прикраси машин використовують різні пристосування, які практично неможливо знайти у вільному продажу.

Ще один вид прикраси машин — це фатин. Найчастіше шматок фатину драпірують і кріплять на капоті так, щоб повністю покрити його. Вільний край фатину повинен звисати, утворюючи невеликий хвіст. Додатково фатин прикрашають штучними квітами, бантами і метеликами. Фатин настільки універсальний, що з його допомогою можна легко прикрасити весь капот. Так, можете спробувати розправити фатин по всьому капоту, простягнувши його від нижнього краю до верхніх кутів. Додатково фатин стягують в декількох місцях і прикрашають.

Крім перерахованих вище способів, як зробити прикраса весільних машин, можна також подумати про їх оформленні кулями, метеликами, ляльками, м’якими іграшками, лебедями. Зверніть увагу, що повітряні кульки не можна надувати до їх повної величини, щоб вони не лопалися.

Також варто окремо розповісти про прикрашання весільних машин своїми руками за допомогою метеликів. Невеликі метелики чудово кріпляться на тонкій капроновій стрічці. яку натягують у вигляді сітки. На місцях перетину стрічок можна закріпити метеликів, для чого їх прив’язують або міцно приклеюють скотчем.

Прикрашання весільних машин своїми руками

Короткий опис статті: прикраси своїми руками Прикраса весільних машин своїми руками зробити досить просто. Для цього варто лише скористатися певними матеріалами і нашими порадами. прикраса весільних машин своїми руками, як зробити прикраса весільних машин, оформлення весільних машин як прикрасити весільну машину, весільні стрічки на машину

Джерело: Прикраса весільних машин своїми руками

Також ви можете прочитати