Прикраси з агату купити у Москві за невисокою ціною в інтернет магазині натуральних каменів stokamney.

28.08.2015

Прикраси з агату

Немає іншого каменю, який відрізнявся б таким розмаїттям малюнків і забарвлень, як агат. В будь-якому магазині каменів прикраси з агатом займають найпочесніше місце. Цей самоцвіт являє собою різновид напівпрозорого халцедону, яка відрізняється шаруватою структурою, але ці шари можуть бути самої різної забарвлення і товщини. В результаті після розпилу і поліровки утворюються камені, кожен з яких має свій індивідуальний малюнок. Кожна агатове намистина відрізняється від інших!

Агат вважається каменем миру і спокою. І дійсно, при розгляданні його неповторних малюнків вашу душу наповнить умиротворення і захоплення чудовим створенням природи. Купити прикраси з агату означає придбати собі талісман, який захистить вас від божевілля сучасного світу. Але спочатку, звичайно, потрібно переконатися, що це ваш камінь.

Різні види цього мінералу розрізняються за кольором і малюнку. Колір варіює від майже білого до майже чорного, але він завжди неяскраве, приглушений. Найчастіше зустрічаються відтінки сірого і коричневого, наприклад, знамениті тиманский і бразильський агат. Але можуть бути і червоні, і сині, і зелені. Осібно стоять пейзажний і моховий (дендритовый) агати. Вони не мають полосчатой структури, а їх малюнок являє собою справжню, причому не повторюється, картину.

Купити прикраси з агатом можна самих різних видів. З нього роблять намиста і намиста, браслети та кулони, каблучки, сережки та брошки, і кожне з цих виробів прекрасно по-своєму. Срібні прикраси з агатом зазвичай роблять з великими вставками, щоб краса каменю проявилася як можна більш яскраво. Дуже ефектні прикраси з чорного агата з яскравими білими смугами, ніжністю та чарівністю відрізняються прикраси з блакитного агата (сапфирина). А прикраси з пейзажного агата — це просто шедевр природи!

Багатьох приваблюють прикраси з чорним агатом. Тут треба зауважити, що чисто білим або чисто чорним цей камінь ніколи не буває. Якщо купити камінь чорний агат і подивитися його на світло, ви побачите, що він скоріше темно-коричневий. А прикраси з білого агата завжди має смуги, хоча й малопомітні.

Ціна на камінь агат в прикрасах залежить від його сорту, але занадто високою його вартість не буває, це самоцвіт недорогий. Найбільш високо цінуються блакитний агат і прикраси з бразильського пейзажного агатів.

Купити камінь агат нескладно як у Москві, так і в інших містах. Ви знайдете його в продажі в будь-якому магазині прикрас, причому у великому асортименті. Але тут, як завжди, треба сказати про підробки та імітації. Явною підробкою є прикраси з чорного та білого агата, якщо вони непрозорі і мають повністю однорідну забарвлення. Але відрізнити їх від натуральних нескладно, просто подивіться на світ. А якщо ви зустрінете, наприклад, прикраси з зеленим агатом яскравого кольору, то треба знати, що камінь в них пофарбований, або, як кажуть, тонований. Фарбувати це мінерал вміли ще в Давньому Єгипті, він легко вбирає фарбу по всьому об’єму. А в наші дні, при достатку анілінових барвників, агати навчилися фарбувати у всі кольори спектру. Всі яскраві агати, які ви зустрінете на прилавках магазинів, тоновані! Правда, на лікувальні та магічні властивості мінералу забарвлення не впливає, тому назвати такі камені підробкою не можна, скоріше треба говорити про облагороджуванні. Тим не менш, в нашому інтернет магазині ми намагаємося (за рідкісним винятком) таких виробів не тримати.

На нашому сайті прикраси з агату становлять значну частку асортименту, ми їх дуже любимо і намагаємося представити їх вам як можна більше. Камінь агат купити у нас можна різних сортів і у вигляді найрізноманітніших прикрас, і масового виробництва, і виготовлених майстрами-ювелірами вручну, і наших авторських робіт. Щоб купити прикраси з агату, розгляньте фото в каталозі сайту, прочитайте опис і зверніть увагу на ціни. Порівняйте їх з цінами на інших сайтах. Швидше за все, після цього вам захочеться замовити вподобане вам виріб саме у нас.

Сподіваємося, що купувати прикраси у нас вам сподобається!

Короткий опис статті: намисто з агата Виготовляємо і продаємо Прикраси з агату, натурального каменю недорого з доставкою по Москві та Росії. Можливий самовивіз з нашого офісу. прикраси натуральні камені

Джерело: Прикраси з агату купити у Москві за невисокою ціною в інтернет магазині натуральних каменів stokamney.ru.

Також ви можете прочитати