Прикраси з бісеру своїми руками

23.08.2015

Як робити прикраси з бісеру

Яким би складним не здавався вам процес роботи з бісером, необхідно запам’ятати алгоритм, на який потрібно орієнтуватися. Для початку необхідно визначитися, що саме ви хочете зробити. Радимо починати з відносно простих прикрас, адже бісероплетіння — це справжнє мистецтво, навчитися яким можна, якщо ви проявите терпіння.

Отже, спочатку необхідно чітко уявити собі те, що ви хочете зробити. Звичайно, ідеальний варіант — це заздалегідь підготовлений ескіз, орієнтуючись на який, набагато простіше виконувати роботу. Після цього етапу належить найцікавіший — вибір необхідної кількості та різновидів бісеру. Напевно різноманітність вас здивує — великі і дрібні намистини різного якості, всіляких кольорів і відтінків, різної фактури не залишать байдужим нікого. Вибір — за вами.

Щоб виріб виглядав стильно, краще заздалегідь продумати колірну гаму, а також те, як прикраса буде поєднуватися з вашим одягом. Найпростіші прикраси з бісеру — це, безумовно, браслети. Новачкам рекомендують таку просту техніку — на волосінь нанизуємо бісер, і, як результат, отримуємо тонкий браслет, або бісерну стрічку. Робимо кілька таких ниточок і з’єднуємо їх у широкий браслет допомогою ще однієї волосіні.

Простір для експериментів і фантазії, безумовно, широкий. Плетіння прикрас з бісеру — це ціла наука, вивчаючи яку, ви поступово будете домагатися все нових і нових висот у майстерності бісероплетіння.

Одяг і бісер

Прикраса одягу бісером — це ідеальний спосіб зробити свій гардероб яскравіше, оновити старі, але такі улюблені речі.

Існує декілька технік, як прикрасити бісером одяг. Якщо ви вмієте малювати, з допомогою крейди або спеціальної фарби нанесіть малюнок на обрану річ і по контуру расшейте бісером, паєтками, стразами.

Прикраси з бісеру своїми руками
Більш простий варіант — прикрасити бісером одяг, хаотично пришивши намистини яскравого кольору. Така бісерна розсип додасть речей дорогий і стильний вигляд.

Різні оригінальні прикраси з бісеру здатні прикрасити і привнести щось нове в гардероб будь-якої модниці. Якщо ви вже достатньо досвідчені і вам підвладні техніки складніше, можна зробити вечірню сумочку, самостійно створити набір бісерних прикрас. Не забувайте і про східні прикраси з бісеру. Їх неповторний стиль чудово поєднується з різними моделями суконь, в тому числі і досить суворих. Не варто забувати, що прикраси з бісеру в східному стилі зовсім не обов’язково повинні відповідати за кольором деталей одягу. Навпаки, яскраві кольори прикрас привернуть увагу й виступлять у якості яскравого акценту.

Плетіння прикрас з бісеру принесе задоволення тим, хто володіє гарним смаком і певною часткою терпіння, посидючості. Повірте, витрачений час того варто! Коли ви побачите власноруч створену красу, напевно захочете продовжувати освоювати майстерність.

Короткий опис статті: прикраси з бісеру

Джерело: Прикраси з бісеру своїми руками

Також ви можете прочитати