Прикраси з чорних коралів

27.07.2015

Прикраси з чорних коралів

Прикраси з чорних коралів

Прикраси з чорних коралів

Desoul

Про подорож в Тринідад (місто, включений в програму світової спадщини планети!) я вже писала раніше, але чомусь забула згадати про фабриці чорних коралів. Хоча ні, не так: насамперед треба сказати про самих чорних коралі. Про те, що на Кубі можна придбати найрізноманітніші прикраси, виконані з коралів, я вже писала раніше. У цьому випадку дуже важливо не нарватися на недобросовісних торговців, і тому в свої пересування я обов’язковим пунктів включила відвідування фабрики з виробництва ювелірних виробів з чорних коралів.

Відразу скажу — я даремно живила себе ілюзіями. Чорний корал можна порівняти з чорним діамантом — його цінність і специфічність видно тільки фахівцям, ну і простими людьми сприймається просто як біжутерія, ще й і досить сумнівної якості — адже дизайн прикрас тут найпростіший. Тобто більшість прикрас, що пропонувалися на фабриці покупцям виглядали приблизно так: круглі кульки різних розмірів, з яких зроблені і намиста, браслети і кільця (в останньому випадку горезвісний кулька обрамлений в золото або срібло).

Ну і ще один, але дуже важливий момент: через круглої полірування («кулькою») чорний корал візуально виглядає, як дешевина, зате ціна у нього серйозна. Загалом, моя епопея з чорними коралами закінчилася досить несподівано: в старій Гавані в маленькому антикварному магазині зі всякими дрібницями я несподівано знайшла чорні корали приголомшливо огранювання. Які і купила за дуже пристойні гроші.

Короткий опис статті: намисто з коралів

Джерело:
Прикраси з чорних коралів

Також ви можете прочитати