Прикраси з корала купити у Москві за невисокою ціною в інтернет магазині натуральних каменів stokamney.

04.08.2015

Прикраси з коралів

Коралові прикраси — одні з найдавніших у світі. На одному з південних островів бусинки з рожевого корала були знайдені при розкопках стоянки епохи палеоліту. Та це й не дивно. Більшість таких островів оточені кораловими рифами, а багато з них і самі являють собою один великий риф. Тому для остров’ян було зовсім не складно добути красивий корал і перетворити його в прикрасу, адже цей матеріал зовсім не твердий і легко піддається обробці.

Якщо говорити строго, корал — це не камінь. Кораловий риф являє собою скелети колонії найдрібніших морських тварин — коралових поліпів. Такі мінерали називають органогенними.

Самі коралові рифи і, відповідно, прикраси з корала бувають самих різних кольорів, від білого до чорного. Найпоширеніші — білі або сіруваті, рідше зустрічаються різні відтінки червоного і рожевого, і зовсім рідко — чорні. Прикраси з чорного корала зустрічаються рідко і цінуються особливо високо, цей вид занесений в Червону книгу і видобуток його в даний час не ведеться.

Прикраси з червоного і рожевого корала — найбільш популярні і поширені. Їх носили і в Стародавньому Єгипті, і в середньовічній Європі. У Польщі і на Україні прикраси з коралом, в першу чергу багаторядні намисто, були обов’язковим атрибутом національного костюма.

І в наші дні купити коралові прикраси хочуть багато жінок. Це нескладно, вони є у продажу повсюдно і вартість їх невисока. Правда, при покупці варто звернути увагу на те, природний корал в прикрасах, які вам сподобалися. Як у цьому розібратися і як переконатися в тому, що прикраси з коралів, які ви хочете купити, натуральні можна прочитати тут .

У нашому інтернет магазині прикраси з коралів купити можна завжди і в великому асортименті. Ми пропонуємо і намиста і браслети, і дрібні прикраси — кільця, сережки, кулони, причому серед них чимало оригінальних авторських робіт. Подивіться всі наші прикраси з коралів, їх фото та опису в каталозі, і виберіть той, який вам особливо сподобається.

Ви можете зробити замовлення через корзину, по телефону або відвідати наш офіс в Москві за адресою вул. Гур’янова, 55, офіс 38. Тут ви зможете переглянути весь наш асортимент, взяти в руки вподобані вам вироби і приміряти їх

При необхідності ми можемо прямо при вас переробити намисто або браслет, замінити замки сережок на срібні і навіть прийняти замовлення на ексклюзивний виріб по вашому ескізу.

При покупці прикраси з коралів ціна навряд чи має вирішальне значення, адже цей камінь недорогий, але варто помітити, що вартість наших виробів, швидше за все, стане для вас приємною несподіванкою.

Короткий опис статті: намисто з коралів Виготовляємо і продаємо Прикраси з коралів, натурального каменю недорого з доставкою по Москві та Росії. Можливий самовивіз з нашого офісу. прикраси натуральні камені

Джерело: Прикраси з корала купити у Москві за невисокою ціною в інтернет магазині натуральних каменів stokamney.ru.

Також ви можете прочитати