Прикраси з натуральних каменів, біжутерія з самоцвітів довгий час залишаються затребуваними прикрасами, Jevi.

31.07.2015

Продукція

Прикраси з натурального каменю не втрачають популярності вже довгі століття. Це можуть бути дорогі ювелірні прикраси з золота або срібла з використанням дорогоцінних каменів. Російські прикраси з самоцвітами та дорогоцінним камінням вже давно стали національним надбанням. А може бути і проста біжутерія, виконана з ювелірного сплаву, покритий шаром металу, яка стане родзинкою одягу.

Сьогодні вибір сучасних недорогих прикрас просто величезний. Колекції біжутерії включають в себе персні, сережки, кольє, браслети і намиста. Стильні намисто, біжутерія, які завжди користувалися незмінним успіхом у дівчат, дозволяють підкреслити гарну лінію плечей і прекрасну поставу. До того ж, оригінальні намиста — це можливість створити неповторний образ.

Намисто з натурального каменю або бісеру цінують буквально всі модельєри. Практично на кожному показі мод можна побачити цей стильний аксесуар, який підкреслює красу створюваного образу. Все це робить намисто популярним прикрасою, але зберігати його краще з використанням підставки під біжутерію. У цьому випадку довгі намиста ні коли не спутаются, і завжди будуть виглядати чудово.

Серед жіночих прикрас намисто (біжутерія) вважаються кращими. Нитка з кульками з різних матеріалів, різних форм, кольорів і розмірів не залишить байдужою жодну жінку. При цьому можна сказати, що намисто — це ідеальне прикраса. Носити їх можна в будь-який час року і використовувати як прикрасу для ділового костюма або як романтичну «родзинку» для вихідний одягу.

Прийнято вважати, що намиста і браслети з’явилися практично одночасно. Тому для їх виготовлення застосовувалися одні і ті ж матеріали. Це напівдорогоцінне каміння, перли, фарфор і дерево. Незважаючи на те, що сьогодні дуже затребувані скляні буси, не втрачають свою популярність і прикраси з натуральними каменями-самоцвітами, наприклад, топазами, які, як відомо, володіють магічною силою.

Короткий опис статті: біжутерія намисто

Джерело: Прикраси з натуральних каменів, біжутерія з самоцвітів довгий час залишаються затребуваними прикрасами — Jevi.uk

Також ви можете прочитати