Різне

Сережки кафи

01.04.2017

З чим носити кафи?

Якщо говорити про те, що важливо надягати кафи в парі, відповідь однозначна – ні. Цілком доречно і в багатьох випадках навіть більш красиво буде надіти кафф тільки на одне вухо, а по друге втягати простий гвоздик або тоненьке колечко.

Насамперед, кафи припускають досить зухвалий молодіжний стиль в одязі. Надіти кафи з класичним костюмом, звичайно ж, можна, але це буде дещо недоречно і всі чарівність цих незвичайних сережок залишиться непоміченим.

Їх слід комбінувати зі стильним, яскравим одягом, або з одягом у стилі рок і досить агресивного виду аксесуарами. Ви отримаєте стильний образ, якщо будете надягати кафи в наступних комбінаціях:

 • Кафи відмінно виглядають з шкіряними куртками, косухами та іншими брутальними речами, які нагадують про вашому внутрішньому бунтарську дусі;
 • Різні коктейльні сукні дуже грайливого крою будуть чудово виглядати, якщо їх доповнити витонченим каффом;
 • Всіляка джинсовий одяг: джинси, джеггінси, джинсові шорти і міні також дозволяють надягати цей помітний аксесуар;
 • Зухвалий образ з короткою сукнею або спідницею і високими чобітьми буде ще більш зухвалий, якщо доповнити його таким стильним аксесуаром.

У більшості випадків, коли ви не одягнені в офіційну одяг, кафи будуть цілком доречні, благо їх різноманітність дозволяє підібрати оригінальний варіант для самих різних заходів, будь то проста прогулянка, побачення або вечірка в нічному клубі.

Як зробити сережки кафи?

Якщо ви захоплюєтеся виготовленням біжутерії, то зробити сережки кафи своїми руками для вас не складе труднощів. Втім, найбільш прості моделі зробити так легко, що це зможе дозволити собі абсолютно будь-яка людина.

Розберемо, як створити оригінальний кафф у вигляді скрипкового ключа. Заздалегідь підготуйте необхідне:

 • 36 см дроту, товщиною 1-1,2 мм;
 • маркер;
 • круглогубці;
 • кусачки;
 • лінійка.

Сама технологія досить проста:

 1. Нижня «завитки»: зігніть дріт посередині, середину тримайте плоскогубцями. Загніть навколо круглогубців одну із сторін дроту, потім обидва кінця загорніть навколо цієї фігури.
 2. Верхня петелька: зробіть позначку маркером, відступивши 3 см від основи «ніжки», загніть дріт вниз. Загніть кінці дроту, щоб підстава вони перетнули на висоті 1 см зверху. Створіть велике півколо зліва, повівши під основу скрипкового ключа дріт.
 3. Головний згин: зробіть симетричний вигин праворуч, потім дріт підведіть до місця верхньої петлі скрипкового ключа. Тримаючи обидва кінці дроту разом, зробіть петлю до низу скрипкового ключа.
 4. Сережки кафи
  Остання петелька: обігніть основу з лицьового боку і підіть на виворітну сторону. Після цього загніть петлю у зворотний бік. Ключ готовий!
 5. Кріплення каффа. Відведіть дріт рівне вліво, відступивши від підстави ключа 1,5 див. Потім дріт відведіть у зворотний бік (довжина кріплення повинна вийти 3,5 см).
 6. Відріжте зайву дріт, і заокруглюйте гострі кінці в різні боки.
 7. Загніть кріплення в півколо, роблячи ваш скрипковий ключ абсолютно рівною, а кріплення – зручним. Готово!

Короткий опис статті: сережки

Джерело: Сережки кафи

Також ви можете прочитати