Вязані намисто Маки

23.08.2015

В’язані намисто «Маки»

Намисто зв’язані гачком.

Вам буде потрібно: пряжа «Ірис» (100% бавовна) — залишки яскраво-рожевого, зеленого, фіолетового, бузкового та бірюзового кольорів, гачок № 1,5, намистини пластикові або дерев’яні діаметром 14-20 мм під обв’язку, намистини різні за розміром для прикраси, атласна стрічка для основи.

Увага! Намистини обв’язуються щільно.

Однотонні намистини: Зв’яжіть ланцюжок з 3-5 повітр. п. замкнути в кільце. В’яжіть ст. б/н по колу, по спіралі. У наступному ряду починайте додавати стовпчики, пров’язуючи по 2 ст. у одну петлю підстави.

В’яжіть кілька рядів додатків, приміряючи в’язання до бусини до тих пір, поки не вийде потрібний розмір. Середню частину намистини обв’яжіть без додатків. Потім помістіть намистину всередину в’язання і в’яжіть, збавляючи петлі через 1 ст. б/н. Кінці ниток приберіть між бусиною і в’язанням.

Намистина з точками: в’яжіть аналогічно однотонною, вишиваючи точки по готової бусинці.

Намистина з смужками: в’яжіть аналогічно однотонною, змінюючи колір нитки в довільному порядку.

Намистини, обв’язані сіточкою: в’яжіть ланцюжок з 3-5 повітр. п. замкнути в кільце. Обв’яжіть стовпчиками б/н по колу, не роблячи петлю підйому. У наступному ряду починайте додавати між стовпчиками по 1 л. п. у наступному ряду — по 2 л. п. далі по 3 повітр. п. При цьому для збільшення діаметру в’язання іноді провязывайте по 2 стовпчика в одну петлю підстави. Помістіть намистину всередину в’язання і в’яжіть арочками без додатків. Потім поступово зменшіть кількість ст. і повітр. петель в арочках, пров’язуючи в ряду по 2 п. між ст. потім по 1 п. потім просто стовпчики і далі через 1 п.

Кожна квітка складається з двох однакових деталей, щоб намиста були симетричними з лицьового і виворітного боку.

Велика квітка (2 деталі): в’яжіть яскраво-рожевою ниткою. Наберіть 6 повітр. п. з’єднайте в кільце. В’яжіть за схемою 1. 1-й ряд: в’яжіть 3 повітр. п. 15 ст. з/н в кільце, з’єднайте соед. стовпчиком = 16 ст. з/н. 2-й ряд: 3 л. п. ст. з/н в основу ланцюжки з 3 повітр. п. по 2 ст. з/н в наступні 2 ст. 1 ст. з/н в наступний ст. поверніть = 7 ст. з/н 3-й ряд: 3 л. п. ст. з/н в перший ст. по 2 ст. з/н в кожен наступний ст. не рахуючи ланцюжки з трьох повітр. п. поверніть роботу. 4-й ряд: 3 л. п. ст. з/н в перший ст. по 2 ст. з/н в кожен наступний ст. поверніть роботу = 24 ст. з/н 5-й ряд: 3 л. п. ст. з/н в перший ст. ст. з/н в наступний ст. *2 ст. з/н в наступний ст. ст. з/н в наступний ст.*, повторюйте *-* до кінця ряду, поверніть роботу = 36 ст. з/н 6-й ряд: 1 повітр. п. ст б/н в кожен стовпчик до кінця ряду. Потім спустіться» ст. б/н по бічній стороні пелюстки до першого ряду. Не обрізайте нитка. Повторюйте ряди з 2-го по 6-й, зв’язавши ще 3 пелюстки,обріжте нитку

Серединка великого квітки: намотайте нитку салатового кольору на олівець 8-9 разів. Акуратно зніміть отримане кільце з олівця і обв’яжіть його ст. б/н, вводячи гачок в центр кільця. З’єднайте ряд в кільце сполучної петлею. Далі продовжуйте обв’язувати по колу ст. б/н, вводячи гачок не в петлі отриманого ряду, а в центр кільця. Продовжите в’язання по колу, нарощуючи товщину і заповнюючи середину кільця. Кількість рядів залежить від товщини нитки і щільності в’язання. Отриманий елемент обв’яжіть фіолетовою ниткою ланцюжками з повітр. петель. Обріжте нитку, що залишилася ниткою пришийте серединку до маку, вишийте середні лінії.

Маленький квітка (4 деталі): 1-й ряд: салатовою ниткою наберіть ланцюжок з 4 повітр. п. замкнути в кільце, 2 повітр. п. 11 полуст. в кільце, з’єднайте соед. ст вершину ланцюжки з 2 повітр. п. (12 полуст.) 2-й ряд: приєднайте яскраво-рожеву нитка, 3 повітр. п. 2 ст. з/н в ту ж петлю. *3 ст. з/н в наступну петлю* повторіть *-* 2 рази, поверніть роботу. 3-й ряд: 3 л. п. 1 ст. з/н в 1 ст. по 2 ст. з/н в кожен наступний стовпчик = 18 ст. з/н Поверніть мак лицьовою стороною до себе.

Прикріпіть правий кут готового пелюстки до центру квітки (отсчитывайте третю петлю від початку в’язання 1-го пелюстки маку і прикріпіть соед. ст. правий кінчик першого пелюстки) В цю ж петлю і дві пропущені петлі починайте в’язати другий пелюстка маку. Потім так само в’яжіть третій і четвертий пелюстки.

Збірка: зшийте квіти попарно. Нанизайте маки і намистини на стрічку. Пропустіть стрічку між двома зшитими деталями.

Схема в’язання і умовні позначення:

Вязані намисто Маки

Журнал «В’язана скарбничка»

Короткий опис статті: в’язані намисто В’язання гачком. В’язання для жінок. В’язані намисто Маки. В’язання, в’язання гачком, намисто

Джерело: В’язані намисто «Маки»

Також ви можете прочитати